• Vypredané

Wild Omega 3

ENEREX

Koncentrovaný olej z divokej divoko žijúcej ryby

18,00 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

 

Poštovné a balné nad 85 Eur ZDARMA!

  Máte otázky?

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky PO-PA od 8.00 do 16.30

WILD OMEGA 3 - Esenciálne mastné kyseliny

 Výživový doplnok

Balenie:  180 cps.

Vynikajúci prírodný zdroj nenasýtených Omega 3 mastných kyselín, v pomere kyselín eikosapentaenovej (EPA) a dokosahexaenovej (DHA) 3:2 získaných z tuku voľne žijúcich rýb. Výskumy o Omega 3 mastných kyselinách poukazujú na priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém, hormonálnu činnosť , bunkovú integritu, mozgovú funkcie a kvalitu kože.

 

Esenciálne mastné kyseliny majú mnoho dôležitých funkcií

  • EPA (kyselina eikosapentaenová) je dôležitá pre výrobu prostaglandínov (skupina hormonóv) , pre funkciu imunitného systému , a navyše má aj protizápalove  účinky.
  • DHA (kyselina dokosahexaenová) je dôležitá pre bunkové štruktúry, pre mozog a nervové funkcie a taktiež oči.

 

Vyvážené zloženie kapsuly týmito kyselinami je kľúčová podmienka z hľadiska správneho vstrebávania a optimálnej využiteľnosti.

 

Ako účinkuje Wild Omega 3


• podporuje srdce: znižuje hladinu mastných kyselín ( triglyceridov , ktoré sú estermi vyšších mastných kyselín) , upravuje hladinu cholesterolu, znížuje krvný tlak a znižuje tendenciu zrážania krvi
• pomáha odstraniť zápal

• prispieva k zdraviu mozgu, bojuje proti neurodegeneratívnym ochoreniam a zlepšuje náladu
• podporuje imunitné funkcie, nervový systém a oči
• pomáha dostať kyslík do krvi a stabilizovať hladinu cukru v krvi

 

Jesť tučné ryby dvakrát týždenne alebo prijať 1000 až 3000 mg Wild Omega 3 rybieho tuku denne pomáha znížiť výskyt ochorenia srdca a mozgovej mŕtvice.

 

Vlastnosti produktu
Každá kapsula obsahuje 1000 mg Wild Omega 3 a je zmesou rybieho tuku z ančovičiek, makrel a sardiniek. To poskytuje 180 mg Omega 3 EPA (kyselina eikosapentaenová) a 120 mg Omega 3 DHA (kyselina dokosahexaenová) a 36 mg DPA (kyselina dokosapentaenová). Na výrobu Wild Omega 3 sa používa tuk získavaný z rýb zo severného Atlantiku (sardinky, makrely, ančovičky), upravený na získanie 18% EPA, 12% DHA, a 3,6% DPA. Je očistený šetrným spôsobom ale tak aby neobsahoval žiadne ťažké kovy a teda čo najčistejší Omega-3 olej.

Každá kapsula obsahuje:

Eikosapentaenová kyselina (EPA)                               180mg

Dokosahexaenová kyselina (DHA)                              120mg

Dokosapentaenová kyselina (DPA)                             36mg

Obal kapsuly: želatína, glycerín a voda.

 

Dávkovanie: užívajte 1 kapsulu 1-3 x denne s jedlom, alebo ako odporučí lekár.

UPOZORNENIE:  Na zabezpečenie originality pôvodu a kvality našich výrobkov je  každý ENEREX výrobok označený špeciálnou holografickou ochrannou známkou. Za výrobky, ktoré takto označené NIE sú, neručí distribútor ani výrobca. Preto na našom e-shope  pre  Vašu maximálnu spokojnosť  ponúkame len certifikované produkty.

chat Komentáre (0)