Basics

Fit Line

Dôkladná postupná očista čreva od hnilobných nánosov, optimálne zásobovanie živinami a ochrana buniek

71,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

 

Poštovné a balné nad 85 Eur ZDARMA!

  Máte otázky?

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky PO-PA od 8.00 do 16.30

 • Čistenie tráviaceho traktu
 • Čistenie na bunkovej úrovni

 

Basics PLUS je základný produkt modulárneho konceptu FitLine. Vo svete je ojedinelý svojím zložením a hlavne svojimi účinkami. Basics PLUS pôsobí tam, kde má svoj pôvod zdravie, spokojnosť a životná energia, teda v našom tráviacom systéme. Jeho širokospektrálny účinok je založený na:

 • Základné zabezpečenie tela výživnými látkami pomocou životne dôležitých obsiahnutých látok a zlepšenie vstrebávania z prijímaných potravín.
 • Revitalizácia črevnej flóry podpora trávenia, zbavenie tela jedov a škodlivín detoxikácia, lepší vzhľad pokožky, menej alergií.
 • Posilnenie obranyschopnosti tela Imunity, 80% imunitného systému sa nachádza v črevách!
 • Podpora kontroly hmotnosti regulovanie chuti do jedla.
 • Niekoľkonásobná ochrana buniek pred oxidačným stresom ochrana pred chorobami, spomalenie starnutia buniek.

Tieto širokospektrálne a mimoriadne dôležité účinky Basics PLUS spočívajú v jedinečnej kombinácii živín podľa konceptu skupinovo pôsobiacich látok FitLine (NGP) a sú dosiahnuté:

 • vysokým obsahom 9 druhov rozpustnej a nerozpustnej vlákniny
 • veľkým množstvom probiotických baktérií kyseliny mliečnej
 • prítomnosťou fruktooligosacharidov (FOS)
 • prítomnosťou 32 rastlinných enzýmov
 • vysokým obsahom veľkého množstva sekundárnych rastlinných látok
 • skupinou látok účinne chrániacich bunky: vitamín C, betakarotén, vitamín E a stopový prvok selén, superantioxidanty kurkumín a OPC (oligoméry prokyanidínu) z extraktov hroznových zrniečok

Vďaka jedinečnému konceptu transportu živín FitLine (NTC) má telo k dispozícii nielen hodnotné látky obsiahnuté v Basics PLUS, ale zároveň i živiny získané z potravy.

FitLine Basics Plus sa vyrába, rovnako ako všetky produkty FitLine, podľa medzinárodne akceptovaných najvyšších štandardov kvality a čistoty GMP – ISO 9001. FitLine Basics Plus bol vyvinutý pod vedením dr. Gerharda Schmitta a vynikajúceho tímu expertov (dr. Schwietz, dr. Fritzmeier, dr. Kühne aj.) exkluzívne pre PM-International - patent!

Balenie:  / 600g = 30 dní
Doporučenie:
Pite1 nápoj Fitline Basics Plus denne, najlepšie ráno Deťom upravte veľkosť porcií. Optimálne ráno na lačno v kombinácii s Fitline Acitivize OXYPLUS
Doporučené dávkovanie:
1 odmerka Fitline Basics Plus a 1 - 1 lyžička Fitline Acitivize OXYPLUS do 0,3 – 0,5l vody
Patent: FitLine Basics PLUS Európsky patent č.1348343
Vyrába: PM- International AG, Luxembourg
Pri výrobe produktov FitLine sa používajú patentové technológie NTC a NGP. Tieto technológie boli vyvinuté a optimalizované pod vedením Dr. Gerharda Schmitta a medzinárodného tímu expertov po dobu niekoľkých rokov. Technológie zabezpečujú maximálny účinok, vstrebávanie ale aj bezpečnosť pred predávkovaním či nežiadúcimi účinkami. Koncept transportu živín NTC zabezpečuje vysokú efektívnosť pri vstrebávaní vitálnych látok, ktoré je 3 až 5 krát rýchlejšie a efektívnejšie než u iných podobných preparátov. Pre maximálnu bezpečnosť sa používa norma GMP, ktorá je v súčasnosti najprísnejšou normou spracovávania a úpravy doplnkov výživy.

chat Komentáre (0)