NATTOKINÁZA S KURKUMÍNOM

ProfiVit

Nattokináza s kurkumínom s vysokou vstrebateľnosťou.

Unikátna kombinácia účinných látok potrebných pre prečistenie ciev a dlhodobé udržanie zdravia

210 cps. 

69,60 €
S DPH
Množstvo
Skladom

 

Poštovné a balné nad 85 Eur ZDARMA!

  Máte otázky?

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky PO-PA od 8.00 do 16.30

Nattokináza s kurkumínom s vysokou vstrebateľnosťou - REVIT PLUS 210 kapsúl

Obnova priechodnosti ciev

Nattokináza 100mg (2000FU)  Kurkumín 100mg  Piperín 20mg

Nattokináza  môže mať významné priaznivé účinky na srdce a cievy a tiež významný vplyv na ďalšie oblasti tela:   zníženie vysokého krvného tlaku, zmiernenie bolestí, rozpúšťanie krvných zrazenín, zlepšenie mozgových funkcií, zlepšenie zraku,  podpora plodnosti, zlepšenie libida zmiernenie až odstránenie migrény,  zmenšenie opuchov,  podpora hojenia  kŕčových žíl, podpora srdca a ciev, podpora dýchania.  

Nattokináza je vysokoúčinný proteolytický enzým štiepiaci fibrín. Proteolytické enzýmy majú  významné priaznivé účinky na srdce a cievy a tiež významný vplyv na ďalšie oblasti tela:   zníženie vysokého krvného tlaku, zmiernenie bolestí, rozpúšťanie krvných zrazenín, zlepšenie mozgových funkcií, zlepšenie zraku,  podpora plodnosti, zlepšenie libida zmiernenie až odstránenie migrény,  zmenšenie opuchov,  podpora hojenia  kŕčových žíl, podpora srdca a ciev, podpora dýchania.  Nattokináza sa vyrába a získava z tradičnej japonskej potraviny nazývanej natto, ktorá sa skladá z fermentovaných sójových bôbov. Pri užívaní nattokináza začne štiepiť určité bielkoviny v tele a rôznych orgánových systémoch spolu s krvnými zrazeninami a bunkovými toxínmi, čím zlepší metabolizmus a zvýši výkonnosť tela.

Kurkumín je svetložltý flavonoid, ktorý sa vyskytuje v koreňoch zázvoru Kurkuma je korenie žltej až oranžovej farbykorenistej vône a mierne pálivej chuti. Získava sa z rastliny Curcuma longa. Kurkuma tvorí hlavnú zložku karí korenia, ktoré sa výdatne pridáva do jedál v ázijskej kuchyni. Kurkuma je považovaná za jednu z najdôležitejších liečivých korenín vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam. Kurkumín a jeho uplatnenie je široké a jeho účinky sú známe aj v iných oblastiach. Patrí medzi silné antioxidanty.

Piperín je aktívna látka v čiernom korení,  je to  silný  antioxidant a má aj protizápalové vlastnosti. Štúdie poukazujú na mnohé možné priaznivé účinky.

chat Komentáre (0)