• -3,00 €

Antioxy

PM

Zellschutz / Bunková ochrana NOVÝ s vylepšeným zložením

46,00 €
S DPH
49,00 € Zľava 3,00 €
Množstvo
Skladom

 

Poštovné a balné nad 85 Eur ZDARMA!

  Máte otázky?

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky PO-PA od 8.00 do 16.30

Zloženie je obohatené o inovatívnu kombináciu prírodných polyfenolov zo špeciálnych extraktov a koncentrátov z bobúľ, ovocia, zeleniny, bylín a korenín. Podporte imunitný systém a chráňte svoje bunky pred oxidačným stresom lahodným nápojom s pomarančovou príchuťou. bunková ochrana * obsahuje exkluzívny koncept transportu živín NTC® pre vysokú biologickú dostupnosť živín, vitamínov a minerálov. Exkluzívny koncept transportu živín NTC® prináša živiny presne vtedy, keď sú potrebné, presne tam, kde sú potrebné – na bunkovej úrovni zvnútra aj zvonka. Nové ultra-výkonné zloženie Zellschutz Antioxy Orange bol vyvinutý na podporu a ochranu zdravia je to vysoko kvalitný produkt, ktorý vám dodá vitamíny, antioxidanty a polyfenoly ! Starostlivosť o seba nie je ľahká úloha, náš prémiový produkt môže podporiť váš imunitný systém a chrániť vaše bunky pred oxidačným stresom Antioxidanty a vitamíny sú nevyhnutné pre vaše zdravie Použitie: Rozmiešajte 1-2 čajové lyžičky v studenej vode, až kým sa prášok celkom nerozpusti

FitLine produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Založte si veľkoobchodný účet FitLine!

Výhody založenia veľkoobchodného účtu od FitLine:

pozn: Registrácia prebieha v spoločnosti FitLine, nie na našich stránkach a využívanie zľavy nemá nič spoločné s nákupom produktov na našich stránkach.

  • Ušetríte 25% z maloobchodných cien na všetkých produktoch.

  • Podnikateľská príležitosť vo FitLine (Nepovinné)

  • Môžete sa deliť o výnimočné produkty s vašou rodinou a kamarátmi. (Nepovinné)

  • Sponzorovať nových poradcov alebo zákazníkov a byť platený na základe ich mesačných nákupov. (Nepovinné)

  • Žiadne mesačné poplatky!

V prípade, že sa zaujímate iba o používanie produktov FitLine na osobné použitie, ale chcete ušetriť peniaze na všetkých vašich nákupoch, účet poradcu je tiež vhodný pre vás.

S registráciou Vám radi pomôžeme, kontaktuje nás prosím: profivitsk@gmail.com

chat Komentáre (0)