Boľavé kĺby a slabé kosti

ProfiVit

OSTEO Cal:Mag + Joint PLUS + REVIT PLUS

75,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

 

Poštovné a balné nad 85 Eur ZDARMA!

  Máte otázky?

Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky PO-PA od 8.00 do 16.30

OSTEO Cal: Mag - Pokroková receptúra pre podporu hustoty, pevnosti a pružnosti  kostí

·      Účinné zloženie zahŕňa preukázané kofaktory na udržanie hustoty kostných minerálov a kostnej hmoty.

·      Oxid kremičitý a bór sú absolútne nevyhnutné spolu s vápnikom, magnéziom a D vitamínom na zabezpečenie zdravých kostí počas celého života.

·      Zloženie je vedecky navrhnuté tak, aby zabezpečilo najefektívnejšiu dostupnú starostlivosť o kosti.

JOINT PLUS -  zdravie a obnova kĺbov

Glukozamín, MSM, kremík, Vitamín C a daľšie látky podporujúce obnovu kĺbov

·     

·      súčasný výskum ukazuje, že blahodarné účinky sú znásobené, keď sa všetky tieto látky berú súčasne

·     

REVIT PLUS - nattokináza s kurkumínom s vysokou vstrebateľnosťou

Nattokináza  môže mať významné priaznivé účinky na srdce a cievy a tiež významný vplyv na ďalšie oblasti tela:   zníženie vysokého krvného tlaku, zmiernenie bolestí, rozpúšťanie krvných zrazenín, zlepšenie mozgových funkcií, zlepšenie zraku,  podpora plodnosti, zlepšenie libida zmiernenie až odstránenie migrény,  zmenšenie opuchov,  podpora hojenia  kŕčových žíl, podpora srdca a ciev, podpora dýchania.  

Nattokináza je vysokoúčinný proteolytický enzým štiepiaci fibrín. Proteolytické enzýmy majú  významné priaznivé účinky na srdce a cievy a tiež významný vplyv na ďalšie oblasti tela:   zníženie vysokého krvného tlaku, zmiernenie bolestí, rozpúšťanie krvných zrazenín, zlepšenie mozgových funkcií, zlepšenie zraku,  podpora plodnosti, zlepšenie libida zmiernenie až odstránenie migrény,  zmenšenie opuchov,  podpora hojenia  kŕčových žíl, podpora srdca a ciev, podpora dýchania.  Nattokináza sa vyrába a získava z tradičnej japonskej potraviny nazývanej natto, ktorá sa skladá z fermentovaných sójových bôbov. Pri užívaní nattokináza začne štiepiť určité bielkoviny v tele a rôznych orgánových systémoch spolu s krvnými zrazeninami a bunkovými toxínmi, čím zlepší metabolizmus a zvýši výkonnosť tela.

Kurkumín je svetložltý flavonoid, ktorý sa vyskytuje v koreňoch zázvoru Kurkuma je korenie žltej až oranžovej farbykorenistej vône a mierne pálivej chuti. Získava sa z rastliny Curcuma longa. Kurkuma tvorí hlavnú zložku karí korenia, ktoré sa výdatne pridáva do jedál v ázijskej kuchyni. Kurkuma je považovaná za jednu z najdôležitejších liečivých korenín vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam. Kurkumín a jeho uplatnenie je široké a jeho účinky sú známe aj v iných oblastiach. Patrí medzi silné antioxidanty.

Piperín je aktívna látka v čiernom korení,  je to  silný  antioxidant a má aj protizápalové vlastnosti. Štúdie poukazujú na mnohé možné priaznivé účinky.

 

chat Komentáre (0)